OGŁOSZENIA NIEDZIELNE 02.08.2020

1 sierpnia 2020

• PARIACOTO   Gościmy dziś braci franciszkanów z Krakowa, którzy ofiarują naszej parafii relikwie polskich misjonarzy męczenników z Pariacoto – błogosławionych Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego. Po mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii, a przy wyjściu z kościoła każdy będzie mógł nabyć dla siebie i swojej rodziny relikwie drugiego stopnia. Dostępne są również materiały związane z męczennikami: książki, filmy, obrazki, oraz różańce z relikwiami męczenników.
  • 1 NIEDZIELA   Dziś 1. niedziela m-ca. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i różaniec o godz. 1700
  • PONIEDZIAŁEK   Jutro w poniedziałek Legenda o Jastrzębiej Górze o godz. 1900. Różaniec z Męczennikami z Pariacoto o godz. 2030
  • WTOREK   We wtorek Wieczór Chwały o godz. 2000
  • ŚRODA   W środę Koncert organowy o godz. 2000
  • CZWARTEK   W czwartek Konferencja „Duchowość Ignacjańska w praktyce” o godz. 2000
  • PIĄTEK   W piątek Opalanie przy Jezusie od 1500 do 2100, Ignacjański Rachunek Sumienia o 2045
  • SOBOTA   W sobotę Koncert festiwalowy, utwory na organy, dwa pozytywy i orkiestrę Polskiej Filharmonii Bałtyckiej z Gdańska. Koncert o godz. 2000.
  • ŚWIĘCI TYGODNIA   W tym tygodniu patronują nam:
    św. Jana Maria Vianney - we wtorek 4 sierpnia;
    Święto Przemienienia Pańskiego - w czwartek 6 sierpnia;
    św. Dominik - w sobotę 8 sierpnia.
  • DZIŚ   Dziś po mszy św. w emporze kościoła otwarta jest Wystawa Gobelin autorstwa pani Jadwigi Grobelnej, a także Wystawa Obrazów dzieci i młodzieży z naszego terenu. Zapraszamy też do wysłuchania Prezentacji Organów. A przy wyjściu z kościoła można nabyć materiały związane z męczennikami z Pariacoto.
  • AKCJE NA WAKACJE   Więcej informacji o wszystkich wakacyjnych propozycjach znajduje się w gablotach oraz na naszej stronie: www.parafia-jastrzebiagora.pl

Wszystkim naszym gościom i turystom
życzymy dobrego wypoczynku nad morzem,
regeneracji sił fizycznych i duchowych.

Dziś w Parafii najdalej na Północ dzień trwa 15h47
SŁOŃCE   wschód   04:58  //   zachód   20:45