Miłosierdzie Boże

który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei.
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata!
Amen.

Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002

Jezu, ufam Tobie!

Intencje włączamy do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 14:19
    Jezu prosze o zdrowie i potrzebne łaski dla Gracjana. O uzdrowienie go z chorób nałogów. O jego nawrócenie.
    Godzina: 07:45
    Jezu Ty się tym zajmij, proszę o łaski Ducha Świętego w podjęciu trudnej decyzji.
    Godzina: 19:29
    1. W intencji Gosi o Dary Ducha Św., łaskę zdrowia na nowy rok szkolny oraz na trudny czas przygotowań do egz. dojrzałości.
    Godzina: 19:27
    1. W intencji Asi i Macieja o łaskę zdrowia oraz dar upragnionego potomstwa. Niech dobry Bóg obdarzy Ich potrzebny łaskami.
    Godzina: 23:09
    Jezu Ty się tym zajmij. Tchnij Ducha Św na całą naszą rodzinę. Proszę o nawrócenie całej rodziny.
    Godzina: 19:35
    Proszę o życie wieczne dla śp. Andrzeja, śp. Stanisława, śp. Heleny, śp. Stanisława
    Godzina: 19:33
    Proszę o ulgę w cierpieniu dla Zbigniewa oraz o potrzebne łaski dla Anny
    Godzina: 19:32
    Proszę o życie wieczne dla śp. Marianny
    Godzina: 19:30
    Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marcina
    Godzina: 19:29
    Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz dar zdrowego potomstwa dla Anny i Mikołaja
    Godzina: 11:45
    Jezu prosze o dar nieba dla mojego zmarłego chlopaka Tomka. Daj mi się z nim kiedys spotkać w niebie.
    Godzina: 14:51
    Proszę o mądrą decyzje lekarzy i zdrowie dla Kingi . Bóg zapłać
    Godzina: 14:46
    Proszę o Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i miłość dla Rodizny Gryboś z Krynicy Zdrój. Proszę o zdrowie , wiarę i nadzieję. Ewa
    Godzina: 14:33
    Ukochany Panie Jezu prosimy Cię o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych, osobistych, zawodowych,zdrowotnych.Jezu ufamy Tobie. Kasia i Marcin
    Godzina: 14:31
    Ukochany Panie Jezu prosimy Cię o dar ukochanego potomstwa. Kasia i Marcin.
    Godzina: 14:29
    Ukochany Panie Jezu powierzam Ci moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, całe moje życie. Umacniaj i uświęcaj Panie nasze małżeństwo.
    Godzina: 14:27
    Ukochany Panie Jezu prowadź nas Twoja drogą i trzymaj za rękę.Weź w opiekę nasze małżeństwo i całą naszą rodzinę. Dziękujemy. Kasia i Marcin
    Godzina: 14:21
    Ukochany Panie Jezu powierzam Twemu Miłosierdziu i Najświętszemu Sercu siebie, mojego męża,nasze małżeństwo i calą naszą rodzine
    Godzina: 14:19
    Ukochany Panie Jezu przyjmij nasze cierpienia jako ofiarowanie za grzechy nasze i naszych bliskich.Obmyj nas Panie Twą Przenajświętszą Krwią
    Godzina: 14:16
    Ukochany Panie Jezu, ulżyj w cierpieniu mojej Mamie,niosącej bardzo ciężki krzyż, otrzyj Panie Jej łzy,czuwaj nad nią w dzień i w nocy.Kasia
    Godzina: 14:13
    Ukochany Panie Jezu, dziękujemy za wszystkie łaski, które nam dajesz. Prosimy czuwaj nad nami, ochraniaj nas Twoim płaszczem Miłosierdzia.
1 - 2 - 3

291 0.12502002716064