Miłosierdzie Boże

który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei.
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata!
Amen.

Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002

Jezu, ufam Tobie!

Intencje włączamy do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 22:47
    Najdroższy Jezu, proszę zmień moje życie w 03.2024 aby było szczęśliwe, czekam już tyle lat, proszę spraw abym mogła być z kimś kogo kocham.
    Godzina: 11:56
    Panie Jezu proszę Cię o łaskę zbawienia wiecznego dla zmarłej Heleny Juzoń.
    Godzina: 10:15
    Jezu prosze o niebo dla mojej zmarlej prababci Antoniny oraz dla zmarłych z jej rodziny
    Godzina: 13:30
    Miłosierny Boze dziękuję i proszę w intencjach powierzonych Niepokalanej, i o Boże rozeznanie, prowadzenie, rozwiązanie, blog. i pokój serca
    Godzina: 18:21
    W int. Bogu znanych dziekczynno-błagalnych za przyczyną Maryi,Jej opiekę,dary Ducha sw. dla całej Rodziny, o uzdr. kręgosłupa Kamila, Teresy
    Godzina: 09:43
    Jezu prosze o dar nieba dla mojego zmarłego dziadka Zdzisława i dla mojej zmarlej babci Ireny oraz dla zmarłych z ich rodzin.
    Godzina: 14:49
    Kochany Boże bądź błogosławiony! Proszę Cię o nieustanne nawrócenie osobiste,Rodziny,Przyjaciół i nieprzyjaciół. Miłosierny Jezu ufam Tobie!
    Godzina: 10:19
    Jezu prosze o zdrowie dla małej Elenki. O uzdrowienie ją z chorób. O siłę dla jej mamy.
    Godzina: 10:18
    Jezu prosze o trzezwosc w moim domu, rodzinie. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie
    Godzina: 10:34
    O pokój duszy sp Janusza Laskowskiego
    Godzina: 23:32
    Boże proszę o uleczenie dwutygodniowy Aniołek z niedotlenienia oraz o potrzebne łaski,światło Ducha sw.dla Rodziny,Lekarzy. Jezu ufam Tobie!
    Godzina: 15:27
    Boże, Ojcze Miłosierny, proszę o znakomity przebieg operacji i o zdrowie pooperacyjne dla Agnieszki.
    Godzina: 17:26
    Jezu prosze o niebo dla mojej zmarlej babci Ireny oraz dla zmarłych z jej rodziny.