ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Polskę, o jedność chrześcijan, pokój na świecie i za wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na eucharystii sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 10:45
    Św Andrzeju proszę o dar nieba dla śp Beaty oraz dla zmarłych z rodziny N.
    Godzina: 16:34
    Proszę o modlitwę za Iberedema Uko aby go Duch św ięty oświecił i wezwał do nawrócenia.Boże poślij swoich posłanników z Nieba
    Godzina: 21:21
    Św Andrzeju proszę o zdrowie dla Donaty. O uzdrowienie ja z nowotworu. O wyjście z sytuacji w której się znalazła.

313 0.14002704620361