ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Polskę, o jedność chrześcijan, pokój na świecie i za wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na eucharystii sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 17:19
    O pomoc w pracy dla Małgorzaty i Dariusza.
    Godzina: 17:18
    * O dobrą i spokojną śmierć dla Marianny Rosa.
    Godzina: 17:16
    * O zdanie egzaminów zawodowych dla moich uczniów. * O wybranie dobrej drogi życia dla Zuzanny i Jakuba Rosa.
    Godzina: 10:17
    Św Andrzeju prosze o niebo dla mojego zmarłego pradziadka Józefa oraz dla zmarłych z jego rodziny.
    Godzina: 18:24
    W int. Bogu znanych dziekczynno-błagalnych za wst.NMP, św.Andrzeja B. Ich opiekę,dary Ducha sw. dla całej Rodziny i uzdrowienie wewnętrzne
    Godzina: 09:44
    Prosze o dar nieba dla śp Marcina i dla zmarłych z rodziny Szymańskich.
    Godzina: 20:32
    Za Agnieszkę, Łukasza, Adama, Wojtka i ich rodziny oraz w Bogu wiadomych sprawach. O dar pracy... O Boże Błogosławieństwo na lata…
    Godzina: 10:20
    Prosze o dar nieba dla mojego zmarłego wujka Kazimierza oraz dla zmarłych z rodziny Sitarek.
    Godzina: 08:50
    Jezu Maryjo proszę o łaskę cudu uzdrowienia Krzysztofa Jezu Ufam Tobie
    Godzina: 17:26
    Św Andrzeju prosze o niebo dla mojego zmarłego dziadka Zdzisława oraz dla zmarłych z jego rodziny.
    Godzina: 19:44
    O Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny, łaskę zdrowia, miłość i jedność oraz mądrość dla dzieci.