ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Polskę, o jedność chrześcijan, pokój na świecie i za wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na eucharystii sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

sierpnia
    Godzina: 13:27
    Św Andrzeju prosze o dar nieba dla śp Adama oraz dla zmarłych z rodziny Jendraszak.
    sierpnia
    Godzina: 09:55
    O Boże błogosławieństwo dla Jacka - czciciela św. Andrzeja - i jego rodziny. Bóg zapłać za modlitwę!

301 0.12672781944275