Nowenna MBNP

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 16:43
    Matko nieustającej pomocy proszę Cię o zdrowie i pomoc w sprawach rodzinnych dla mojego syna Przemka i zdrowie dla całej mojej rodziny.
    Godzina: 13:51
    Ja Ci zawierzam moje intencje.Matko Boza, proszę o najwieksza łaska Boga miłosiernego, w moich intencjach. Sylwia Wójtowicz.
    Godzina: 11:05
    Proszę Matko o zdrowie dla całej mojej rodziny i rozwiązanie problemów zawodowych .
    Godzina: 18:59
    Matko Nieustającej Pomocy dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dar poprawnej mowy dla synka i Twoją opiekę nad dziećmi
    Godzina: 22:22
    Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie i dobre wyniki rezonansu. Twoja czcicielka
    Godzina: 21:54
    Z okazji 50 urodzin proszę Panie Jezu przez Serce Matki Bożej o odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo dla Jana.