Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 22:32
    Maryjo dziękuję za wszelkie łaski które otrzymały dzieci w roku szkolnym, za dobre wyniki w nauce, proszę o mądrość, wiarę, nadzieję.
    Godzina: 22:30
    Maryjo proszę o łaske zdrowia dla księdza Jana.
    Godzina: 22:29
    Matko proszę o dobre wyniki diagnostyczne, cud uzdrowienia z nowotworu.
    Godzina: 09:17
    Matko Boża proszę o pojednanie między Marią a mną. O przemianę naszych wzajemnych relacji. O jej nawrócenie.
    Godzina: 18:24
    Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla Szymona
    Godzina: 17:15
    O Boże błogosł. dla Księży: Marcina, Mirosława, Patryka i dla OO. Dominikanów: Marcina i Szymona - z okazji Ich rocznic święceń. Bóg zapłać!