ŚW. IGNACY LOYOLA

Św. Ignacy Loyola - patron szczęśliwego porodu

Błogosławieństwo kobiet w ciąży i modlitwa o szczęśliwy poród przez wstawiennictwo św. Ignacego Loyoli odbywa się w naszym kościele w ostatnią sobotę miesiąca. Błogosławieństwem obejmujemy całą rodzinę: Mamę, Tatę i poczęte Dziecko. Zapraszamy również małżonków, którzy starają się o potomstwo.

Ostatnia sobota miesiąca godz. 18:00  * kościół św. Ignacego Loyoli * Jastrzębia Góra

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

września
    Godzina: 14:20
    Św Ignacy proszę o dar nieba dla śp Sabiny i Zdzisława oraz dla zmarłych z ich rodziny.