Szczęść Boże nad morzem!

Najdalej na północ, morze, piasek, bursztyn, krąg słoneczny, zachód słońca, krzyż, aureola, droga życia, góra, szczyt, a Ty co widzisz w logo naszej parafii?

Parafia w Jastrzębiej Górze cieszy się Patronatem dwóch świętych Jezuitów: św. Ignacego Loyoli - założyciela zakonu i św. Andrzeja Boboli - męczennika  Patrona Polski.

Jesteśmy jedną z 10.200 parafii w Polsce, nasze zjawiskowe usytuowanie geograficzne wysuwa nas w wyjątkowy sposób na samą północ Polski, a zarazem na wzniesienie względem terenu.

Nasza parafia to #trzy malownicze i urokliwe miejscowości tworzące jedną wspólnotę. Od niedawna, raz do roku, u schyłku dnia, wspólnie okrążamy zewnętrzną granicę parafii. Modląc się oraz śpiewając. Wędrując ulicami, lasami, polnymi dróżkami oraz plażą na rubieży końca lądu, a preludium Morza Bałtyckiego, celem otoczenia naszej wspólnoty wiernych siłą różańca.

#1  Najdalej na północ Polski-Jastrzębia Góra

#2  Malownicze tereny takie jak łąki, pola, lasy-Tupadły