Grupa Józefa

GRUPA JÓZEFA

Spotkania dla mężczyzn, którzy pragną naśladować św. Józefa, który był mężem Maryi i ojczymem Jezusa. Grupa prowadzi działalność formacyjno-roboczą. Spotkanie formacyjne to: wspólna modlitwa, nauczanie o św. Józefie, nauczanie o chrześcijańskiej wizji małżeństwa i rodziny, poważne budujące męskie rozmowy mężczyzn. Spotkania robocze to wykonywanie wszelkich prac porządkowych, gospodarczych i dekoracyjnych oraz obsługa techniczna uroczystości kościelnych i procesji.

Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych pełnoletnich mężczyzn.

Grupa Józefa spotyka się (od października do kwietnia) we wtorki w godz. 1900-2030 w sali Miriam.

Materiały:

List papieża Franciszka "Serce Ojca" o św. Józefie