W uroczystość Trójcy Świętej odwiedził naszą wspólnotę ks. Maciej Kozłowski, neoprezbiter diecezji toruńskiej, który odprawił eucharystię i udzielił błogosławieństwa prymicyjnego.
Dziękujemy Panu Bogu za nowe powołania kapłańskie i wszystkich w tym…
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕