Dziś odwiedza naszą parafię Neoprezbiter O. DAMIAN CZERNIAK, jezuita, który 22 czerwca 2019 w Warszawie przyjął święcenia prezbiteratu. Błogosławieństwo prymicyjne z rąk nowowyświęconego księdza w niedzielę 14 lipca w kościele św. Ignacego Loyoli o …