kliknij zdjęcie
W niedzielę 4 stycznia 2026 podczas eucharystii o godz. 13:00 transmitowanej przez Telewizję Polonia Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Gdański, przedstawił dekret ustanawiający nasz kościół parafialny archidiecezjalnym Sanktuarium …
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕