20 września 2021

SZKOŁA BIBLIJNA

Czytam i rozumiem

Ruszają zapisy do Szkoły Biblijnej Archidiecezji Gdańskiej.

Pełny kurs trwa dwa lata i obejmuje 180 godzin nauki, podzielonych na 12 modułów tematycznych, które zostały tak opracowane, aby dać słuchaczom całościowy wgląd w Pismo Święte. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a każde spotkanie składa się z trzech 45-minutowych wykładów, oddzielonych od siebie krótkimi przerwami. Zajęcia mają formę popularnonaukowych wykładów prowadzonych w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. Ich celem jest wyposażenie słuchaczy w umiejętności dalszego, samodzielnego zgłębiania Pisma Świętego.

W roku akademickim 2021/2022 słuchacze będą mieli możliwość wyboru miejsca uczęszczania na zajęcia:

we wtorki (od godziny 18.30 do 21.05) będą wykłady w Gdyni,

a w środy (od godziny 18.30 do 21.05) w Gdańsku-Oliwie.

Będzie również możliwość zdalnego oglądania nagranych wykładów.

Szczegółowe informacje i zapisy:

www.szkolabiblijna.gda.pl