W dniach 16-17 września 2023 przedstawiciele naszej parafii uczestniczyli w pielgrzymce do Krakowa, której celem był odbiór Relikwii św. Jana Pawła II. W imieniu ks. kard. Stanisława Dziwisza relikwie przekazał nam ks. bp Jan Zając. Uroczystość miał…