Dezycją Prowincjała jezuitów o. Leszek Pestka kończy posługę w naszej parafii i udaje się na placówkę do Radomia. Dziękujemy za 6-letnią pracę w Jastrzębiej Górze i życzmy dalszego obfitego błogosławieństwa w nowym miejscu.
Słowo Ojca Leszka
…
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕