• sie 23

    DZIĘKUJEMY OJCU LESZKOWI

    ZMIANY PERSONALNE 

    Dezycją Prowincjała jezuitów o. Leszek Pestka kończy posługę w naszej parafii i udaje się na placówkę do Radomia. Dziękujemy za 6-letnią pracę w Jastrzębiej Górze i życzmy dalszego obfitego błogosławieństwa w nowym miejscu.     Słowo Ojca Leszka …

Sakramenty

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY KAPLICA SIÓSTR Tupadły Rozewie
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
568 0.29688096046448