26 czerwca 2026
Dziękowaliśmy Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci dzieliły się tym, za co są wdzięczne, wspólnie odmówiły modlitwę „Ojcze nasz” przy ołtarzu, a scholanki i ministranci otrzymali upominki jako wyraz wdzięczności za ich całoroczną posługę. (fot. Maksymilian Selin)