Trzech naszych ministrantów (Oliwier, Maksymilian i Kacper) otrzymało promocję lektorską. Uroczystość odbyła się w archikatedrze gdańskiej 15 kwietnia 2023. Tego dnia abp Tadeusz Wojda ustanowił lektorami łącznie 90 nastolatków pochodzących z 27 par…