Przyjechałeś na wakacje, ale nosisz w sercu sprawy, o których z nikim nie rozmawiasz?
Bo trudno znaleźć kogoś, kto naprawdę wysłucha i zachowa to, co usłyszy, tylko dla siebie.
Dlaczego nie porozmawiać z księdzem?
Jesteśmy jezuitami i tego lata jesteśmy do Twojej dyspozycji w Jastrzębiej Górze. Wieczorami spacerujemy przy sanktuarium. Możesz po prostu podejść, zaczepić nas i poprosić o rozmowę.
Akcja „Pogadaj z księdzem” od poniedziałku do piątku od godz. 19:00
Jeśli zobaczysz, że ktoś już rozmawia z księdzem, nie rezygnuj. Poczekaj chwilę. Każdy zostanie wysłuchany. Rozmawiamy często aż do późnych godzin wieczornych.
Nie musisz być wierzący. Nie musisz wiedzieć, od czego zacząć. Wystarczy, że przyjdziesz.
Zapraszamy!
Jezuici Jastrzębia Góra