KUBA OCZAMI MISJONARZA
o. IRENEUSZ DAMPC OMI
Dzielił życie i wiarę z ludźmi m.in. na Kubie oraz w Chinach. Z pasją opowie o swojej codziennej posłudze, trudnościach, z jakimi mierzy się Kościół na Kubie, i niezwykłej sile wspólnoty, która potrafi trwać przy Bogu mimo braku podstawowych środków, prądu czy wolności działania.
To szansa, by spojrzeć na Kościół oczami człowieka, który był i jest blisko tych, którzy najbardziej potrzebują Ewangelii - nie słowem, ale życiem. Spotkanie z o. Ireneuszem to także okazja do rozmowy, zadania pytań i odkrycia, jak nasze codzienne wybory mogą być misyjne, nawet jeśli nie wyjeżdżamy na drugi koniec świata.
Zapraszamy na
spotkanie z ciekawym człowiekiem
z o. Ireneuszem Dampc OMI
poniedziałek 14 lipca 2025
godz. 20:00
dolny kościół