21 listopada 2021

20-LECIE ZRZESZENIA KASZUBSKO-POMORSKIEGO

ODDZIAŁ JASTRZĘBIA GÓRA

W niedzielny wieczór 21 listopada 2021 odbyły się uroczystości jubileuszowe 20-lecia Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Jastrzębiej Górze. Eucharystia dziękczynna odbyła się w Kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego w Tupadłach. Kaszubskie stroje oraz śpiewy, a także liturgia słowa sprawowana była w języku kaszubskim, a przewodniczył jej ks. Marian Miotk z Gniewina, wieloletni przyjaciel Zrzeszenia. Po modlitwie członkowie Zrzeszenia oraz zaproszeni goście udali się do Ośrodka Wypoczynkowego "Feniks" na poczęstunek, życzenia i wzajemne podziękowania. 


ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI (fot. Sebastian Wujke)

Sakramenty

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY KAPLICA SIÓSTR Tupadły Rozewie
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
285 0.10976386070251