Jak skutecznie leczyć niepłodność?
Szkoła Liderów i Animatorów Archidiecezji Gdańskiej „Szkoła Barnaby” wraz z formacją „Modlitwa o potomstwo” zaprasza na wykład Pani dr. n. med. Aleksandry Kicińskiej Wykładowcy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pt. „Jak skutecznie leczyć niepłodność” – medycyna naturalnej prokreacji. Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 1600 w sali wykładowej domu pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie MAPA
Wszystkie osoby borykające się z problemem niepłodności zapraszamy także do naszego kościoła w Jastrzębiej Górze, każdego ostatniego dnia miesiąca o godz. 1800 na modlitwę przez wstawiennictwo św. Ignacego Loyoli z prośbą o dar potomstwa, szczęśliwy poród i błogosławieństwo kobiet w ciąży.