20 lutego 2022

PASOWANIE NA MORSA

Morsy Ignacego w Bałtyku

W niedzielę 20 lutego 2022 na plaży w Jastrzębiej Górze odbyła się uroczysta inauguracja nowej grupy parafialnej.

Mors-senior, Stanisław Wróblewski, człowiek o najdłuższym doświadczeniu w morsowaniu dokonał pasowania na MORSA IGNACEGO wszystkich członków grupy wręczając im firmowe czapeczki neoprenowe. Z błogosławieństwem proboszcza Morsy wskoczyły do wody delektując się zdrowotnymi właściwościami zimowego Bałtyku. 


Zobacz zdjęcia (fot. Wacław Oszajca)

Sakramenty

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY KAPLICA SIÓSTR Tupadły Rozewie
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
534 0.11787295341492