
W niedzielę 20 lutego 2022 na plaży w Jastrzębiej Górze odbyła się uroczysta inauguracja nowej grupy parafialnej.

Mors-senior, Stanisław Wróblewski, człowiek o najdłuższym doświadczeniu w morsowaniu dokonał pasowania na MORSA IGNACEGO wszystkich członków grupy wręczając im firmowe czapeczki neoprenowe. Z błogosławieństwem proboszcza Morsy wskoczyły do wody delektując się zdrowotnymi właściwościami zimowego Bałtyku.
Zobacz zdjęcia (fot. Wacław Oszajca)