"Vies Bonum" w Jastrzębiej Górze
„Vies Bonum” jest męskim zespołem wokalnym, który powstał w 2013 roku przy salezjańskiej parafii św. Jana Chrzciciela w Mińsku na Białorusi. Członkowie zespołu są Białorusinami pochodzenia polskiego. Wykonują wielogłosowe pieśni i utwory sakralne oraz ludowe w różnych językach. Obecnie zespół liczy trzech wykonawców: bas, baryton i tenor.
Vies Bonum
już po raz kolejny w Jastrzębiej Górze
niedziela 16 lipca 2023
w kościele św. Ignacego Loyoli
w trakcie Eucharystii
godz. 700 900 1100 1300 1500(Tupadły) 1800 2100
Po występie zespół rozprowadza płyty CD z nagraniami za dowolną ofiarę.