WDOWIEŃSTWO I CO DALEJ
Wielkopostne skupienie dla wdów i wdowców
Zapraszamy osoby, które przeżyły śmierć męża/żony. Chcemy przyjrzeć się cierpieniu z powodu utraty najbliższej osoby i zobaczyć jakie dobro może z tego wyniknąć. Pomocna w tym będzie prelekcja pt „Wdowieństwo i co dalej”, którą wygłosi o. Wacław Oszajca SJ.
Spotkanie dla wdów i wdowców w niedzielę 12 marca o godz. 15:00 w dolnym kościele.
