8 września 2020

NIE JESTEŚ SKAZANY

WSPOMNIENIE POREKOLEKCYJNE

W dniach 26-28 lipca 2020 przeżywaliśmy Rekolekcje Wakacyjne pt. "Nie jesteś skazany" w trakcie których swoje świadectwo nawrócenia głosił GRZEGORZ CZERWICKI wraz ze swoją żoną RENATĄ. Dziękujemy!

Zwieńczeniem rekolekcji był Wieczór Chwały z dotykaniem szaty Jezusa, odnowieniem jedności małżonków oraz namaszczeniem olejem św. Szarbela.

SŁOWO PO REKOLEKCJACH

Moje pierwsze letnie rekolekcje, wspaniały czas spotkania ze Słowem i drugim człowiekiem.

Bardzo aktywny czas pomiędzy plażowaniem z rodziną, a czasem w kościele i głoszeniem. W jednym i drugim jest Przyjaciel-Jezus, bo my jesteśmy tam obecni dzieląc się uśmiechem i dobrym Słowem.

Wieczór uwielbienia i modlitwa o uwolnienie były dla mnie dużym wzruszeniem, widząc tak wielu ludzi chwytających szaty Jezusa...

Prowadząc rekolekcje dla innych, sam przeżywałem rekolekcje rodzinne.

Szczególnie zapamiętałem Mszę polową, na którą, pomimo deszczu, przyszło sporo osób.

I na koniec szczere słowa uznania dla Pań z kuchni dzięki którym miałem siłę na głoszenie od godz. 7 do 22 :))

Pozdrawiam.

Grzegorz Czerwicki

Książka Grzegorza "Nie jesteś skazany" jest dostępna na stoliku pod chórem lub w zakrystii.

Zdjęcia z rekolekcji

281 0.11106204986572