NOWI SZAFARZE 2022
Dnia 28 maja 2022 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdyni Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda ustanowił 45 nowych nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej dla pracy na terenie Archidiecezji Gdańskiej. Z naszej parafii nowymi szafarzami zostali: Rafał Stawicki, Rafał Lipecki i Stanisław Wróblewski.
Nadzwyczajni safarze Eucharystii zanoszą Komunię świętą do chorych oraz udzielają jej wiernym w czasie sprawowania liturgii.
Zobacz zdjęcia