24 marca 2020

ADOPTUJ ŻYCIE

Pomoc dzieciom nienarodzonym

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest indywidualną modlitwą wstawienniczą podjętą prywatnie lub publicznie. Polega na wzięciu w duchową opiekę na 9 miesięcy nieznanego nam poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone aborcją. Osoba podejmująca się tego zobowiązania, każdego dnia odmawia jedną dziesiątkę różańca z rozważaniem tajemnicy życia Jezusa i Maryi oraz specjalną modlitwę w intencji duchowo adoptowanego dziecka. Do modlitwy można również dołączyć dobrowolne postanowienie, np: post, jałmużnę, uczynek miłosierdzia.

Jeśli chcesz podjąć się tego zadania to skorzystaj z Aplikacji "Adoptuj Życie", która pomoże Ci trwać w postanowieniu i przybliży Ci okres prenatalny rozwoju dziecka.

APLIKACJA - ADOPTUJ ŻYCIE

Rozpoczęcie Duchowej Adopcji odbywa się zazwyczaj w dniu, którym świętujemy Poczęcia Jezusa, czyli

25 marca

Jeśli chcesz złożyć Przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego możesz to uczynić prywatnie lub w obecności Twojego duszpasterza. W obecnym czasie kiedy utrudnione są spotkania zbiorowe możesz to uczynić przez telefon. Zadzwoń do swojego duszpasterza i wspólnie ustalcie sposób rozpoczęcia Duchowej Adopcji.

Powodzenia!

Nasz numer