Schola

ONECZKA

W naszej parafii scholka dziecięca ubogaca śpiewem liturgię w niedzielę na mszy św. o godz. 1100. By śpiewać w scholi nie potrzeba wybitnych zdolności muzycznych, wystarczy by członkowie zespołu lubili śpiewać i robili to na chwałę Bożą. Śpiewanie w scholi jest pracą zespołową i każdy ma możliwość podzielić się z innymi tym, czym go Pan Bóg nahojniej obdarował. Może będzie to piękna barwa głosu lub jego donośność, poczcie rytmu, czy też pamięć muzyczna, ale też i dowcip, miłe usposobienie. Każdy z nas został obdarzony rozmaitymi talentami i ważne jest, aby otrzymane dary dobrze spożytkować.

Próby śpiewu odbywają się w piątki w godz. 1600-1730 i każde dziecko ze szkoły podstawowej może do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy!

SCHOLKOWY KALENDARZ