OFIARA

Tu możesz dar swój ofiarować.

Nie chodzi tylko o kasę. Bardziej chodzi o Twoje serce. Ofiara to jest akt wiary, zaufania i dziękczynienia. Pieniądze, które zarabiasz są darem Bożym i prawie wszystkie Bóg pozwala Ci zachować dla siebie. Prawie wszystkie, bo oczekuje też wdzięczności. W Starym Testamencie była to dziesięcina, czyli pierwsze 10% mojego zarobku było poświęcone Panu. W Nowym Testamencie pierwsi chrześcijanie dzielili się wszystkim co mieli. Bogaty Zacheusz gdy się nawrócił to rozdał połowę majątku. Bogaty młodzieniec był też bogaty..., ale o smutnym sercu.

Dlatego zobacz, że tu nie chodzi o pieniądze - tu chodzi o serce człowieka, a ono w pieniądzach jest najlepiej widoczne.

Jeśli pragniesz Bogu złożyć ofiarę dziękczynną lub przebłagalną - Wspólnota Kościoła jest miejscem gdzie możesz to uczynić, nasz Kościół również.

Dając otrzymujemy, a radosnego dawcę miłuje Bóg. Bądź radosny, a robiąc przelew bankowy pamiętaj aby tytuł przelewu rozpocząć od słowa "Darowizna..." co ułatwi Ci rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

Konto: Bank Spółdzielczy Krokowa
20 8349 0002 0003 3066 2000 0010