Ekipa parafialna

RADA PARAFIALNA

Rada Parafialna jest organem doradczym Proboszcza i reprezentacją wspólnoty parafialnej. Wspomaga i koordynuje organizację pracy duszpasterskiej, wyraża opinię o sprawach parafii oraz wysuwa propozycje dotyczące różnych form działalności. Pomaga w rozeznaniu problemów społeczno-religijnych, występujących na terenie parafii. Zmierza też do uaktywnienia poszczególnych wiernych i grup parafialnych.

W naszej parafii Radę Parafialną tworzy reprezentatywna grupa parafian powołana spośród mieszkańców Jastrzębiej Góry, Rozewia i Tupadeł.

Skład Rady:

Żaneta Stawicka - przewodnicząca, komisje: informacyjna, dekoracyjna, integracyjna (tel. 510 286 713)

Elżbieta Konieczna - sekretarz, komisje: harcerze, dzieci i młodzież
Marek Pestilenz - ekonom, komisje: remontowo-budowlana
Krzysztof Guzik - komisje: fotograf, dzieci i młodzież
Ryszard Konieczny - komisje: remontowo-budowlana
Lucyna Kucharska - komisje: dzieci i młodzież, pielgrzymki i wyjazdy, integracyjna
Rafał Pieper - komisje: remontowo-budowlana
Monika Siluta - komisje: dekoracyjna
Rafał Stawicki - komisje: remontowo-budowlana
Kamila Wittbrodt - komisje: dekoracyjna, dzieci i młodzież, pielgrzymki i wyjazdy
Katarzyna Wróblewska - komisje: informacyjna, małżeństwa, lektorzy