Dom Rekolekcyjny

REKOLEKCJE IGNACJAŃSKIE

Owcem działalności św. Ignacego Loyoli jest przede wszystkim duchowość którą zostawił, nazywana Duchowością Ignacjańską. Jezuici na całym świecie udzielają Rekolekcji Ignacjańskich.  Medytacja, kontemplacja, rozmyślanie i rozeznawanie duchowe to skuteczne elementy odnalezienia drogi życiowej i spotkania z Bogiem. Spróbuj takich rekolekcji!

DOM ŚW. IGNACEGO

Jezuici w Jastrzębiej Górze prowadzą Dom Św. Ignacego w którym udzielają Rekolekcji Ignacjańskich grupowo i indywidualnie. Możesz przyjechać w dowolnym terminie na kilka dni indywidualnego skupienia lub możesz dołączyć się do innych i przeżyć rekolekcje grupowo. Terminy znajdziesz poniżej

DOM ŚW. IGNACEGO W JASTRZĘBIEJ GÓRZE

OŚRODKI REKOLEKCYJNE W POLSCE