ŚW. SZARBEL

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami.

Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę.

Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.

Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła.

Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności.

Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

Msza św. przez wstawiennictwo św. Szarbela najczęściej w drugą sobotę m-ca godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 08:10
    Boże Wszechmogący przez Św. Szarbela pokornie proszę o zdrowie, wzajemną pomoc, wsparcie, wiarę i miłość w Rodzinie. Parafii, Polsce i na całym Świecie. Proszę bardzo o ustanie epidemii koronawirusa. JUT Bóg zapłać.
    Godzina: 13:14
    ŚW.SZARBELU wstawiaj się za moja rodzinę u BOGA WSZECHMOCNEGO ABY USTRZEG MOJĄ RODZINĘ przed epidemia ,aby zawsze MATKA NAJŚWIĘTSZAi MARYJA BYLA BLISKO NAS.
    Godzina: 15:50
    PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. SZARBELA Z PROŚBĄ O WSTAWIENNICTWO W INTENCJI MĘŻA MARKA ABY WRÓCIŁ SERCEM DO RODZINY, OPAMIĘTAŁ SIĘ, WYZWOLIŁ OD WPŁYWU PSEUDO PRZYJACIÓŁ. BŁAGAM O MODLITWĘ W INTENCJI UZDROWIENIA NASZEGO MAŁŻEŃSTWA I NAPRAWIENIA RELACJI MIĘDZY NAMI. ABY MATKA BOŻA POMOGŁA MI PRZETRWAĆ WSZYSTKIE PROBLEMY I UCHRONIŁA NASZE MAŁŻEŃSTWO PRZED ROZWODEM. MAMO POKIERUJ NASZYM ŻYCIEM ABY NABRAŁO SENSU I ABY MÓJ MĄŻ SIĘ NAWRÓCIŁ I O ODPĘDZENIE OD NIEGO ZŁYCH DEMONÓW. BŁAGAM O CUD, MAMO PROSZĘ CIĘ NIE ZWLEKAJ
    Godzina: 21:18
    Por Manuel Ortíz con coronavirus, urgente, Gracias.
    Godzina: 09:26
    Sw.Szarbelu proszę Cie o uzdrowienie ciala i duszy dla corki ,syna i mnie a także w relacjach z slubnym.
    Godzina: 17:41
    Sw.Charbelu proszę pomóż mi wyprosić u naszego Pana zgodę, miłość ,wiarę i chęć pojednania się w małżeństwie córki

162 0.11583185195923