ŚW. SZARBEL

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami.

Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę.

Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.

Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła.

Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności.

Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

Msza św. przez wstawiennictwo św. Szarbela najczęściej w drugą sobotę m-ca godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 08:53
    Proszę o uzdrowienie mojej córki Magdaleny z choroby nowotworowej.
    Godzina: 09:27
    Św. Szarbelu proszę Cię o modlitwę o odbudowanie naszego małżeństwa. Niech mąż Marek zakończy, co złe i grzeszne i wraca do rodziny. Żebyśmy wybaczyli sobie wszystko i na nowo zaufali. Panie Jezu, zajmij się tym proszę, bo mi ciężko. Miej go w opiece Maryjo
    Godzina: 22:35
    Święty Szarbelu , wypraszaj mi łaski potrzebne mi do założenia rodziny, pomóż mi w usunięciu przeszkód jakie są w moim obecnym życiu że do tej pory nie udało mi się własnej rodziny założyć. Błogosław mojemu przyszłemu mężowi i proszę oświeć mnie abym go rozpoznała, gdy go spotkam. Daj mi widoczny znak, czy Wojtek - to jest ten wybrany przez Pana Boga. Dziękuję, że modlisz się razem ze mną i wypraszasz mi potrzebne łaski, że podtrzymujesz mnie w wierze, że jeszcze będę miała własne potomstwo. Już dziś dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Bardzo proszę o dalszą opiekę. Bóg zapłać.
    Godzina: 20:33
    O ochrone przed koronawirusem dla Andzeja oraz o uzdrowienie ze wszystkich fizycznych chorob na duszy i ciele, uwolnienie od zla laske nawrocenia dla Andzeja oraz o pokoj i zgode w jego rodzinie.
    Godzina: 11:10
    Proszę przez wstawiennictwo św. Szarbela o modlitwę o odbudowanie małżeństwa. Aby Mąż Marek pokochał mnie na nowo. Niech ta kobieta da już mu spokój i zajmie się swoją rodziną.Niech się opamięta i zrozumie, że swoim zachowaniem niszczy naszą rodzinę i bardzo mnie krzywdzi. Jezu Ty się Tym zajmij
    Godzina: 09:51
    Św. Szarbelu proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa.Proszę, żeby sytuacja w moim małżeństwie wróciła do normalności i zrozumienia, żeby między nami znów zapłonął święty ogień miłości małżeńskiej. Proszę prowadź mojego męża do mnie i do rodziny, która go kocha. Niech zakończy, co złe i grzeszne i wraca do nas. Miej go w opiece i pomóż wyswobodzić się z pozamałżeńskich więzów. Daj mu siłę, aby nie zwątpił i dotrzymał danego mi słowa. Daj mi łaskę spokoju i wytrwania. Proszę o modlitwę o odbudowę mojego małżeństwa. Dziękuje
    Godzina: 22:48
    Proszę o wstawiennictwo św. Szarbela, łaski uzdrowienia duchowego, psychicznego oraz fizycznego z bólu kręgosłupa. Bóg zapłać.
    Godzina: 21:50
    Drogi sw Szarbelu prosze o uzdrowienie duszy i ciala dla naszego ks.Artura Zawadki w leczeniu choroby nowotworowej, prosimy za twoim wstawiennictwem napewno wydarzy się cud uzdrwienia.
    Godzina: 21:47
    Św Szarbelu proszę o modlitwę i wstawiennictwo w intencji uratowania małżeństwa Pauliny i Huberta.
    Godzina: 13:39
    Swiety Szerbelu proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy. Żeby wszystko wróciło do normalności bo ciężko mi z tym żyć. Proszę o chęci do życia i większą werwę tak jak to było wcześniej.
    Godzina: 21:54
    Aby Adam się odezwał się abyśmy szczerze porozmawili, aby wyznał mi prawdę co go trapi ,abyśmy znowu mogli być razem w związku
    Godzina: 12:44
    Przez wstawiennictwo św. Szarbela proszę o modlitwę o odbudowanie naszego małżeństwa. Niech mąż Marek zakończy, co złe i grzeszne i wraca do rodziny. Żebyśmy wybaczyli sobie wszystko i na nowo zaufali. Panie Jezu, zajmij się tym proszę, bo mi ciężko. Miej go w opiece Maryjo. DZIĘKUJĘ
    Godzina: 08:10
    Boże Wszechmogący przez Św. Szarbela pokornie proszę o zdrowie, wzajemną pomoc, wsparcie, wiarę i miłość w Rodzinie. Parafii, Polsce i na całym Świecie. Proszę bardzo o ustanie epidemii koronawirusa. JUT Bóg zapłać.
    Godzina: 13:14
    ŚW.SZARBELU wstawiaj się za moja rodzinę u BOGA WSZECHMOCNEGO ABY USTRZEG MOJĄ RODZINĘ przed epidemia ,aby zawsze MATKA NAJŚWIĘTSZAi MARYJA BYLA BLISKO NAS.
    Godzina: 15:50
    PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. SZARBELA Z PROŚBĄ O WSTAWIENNICTWO W INTENCJI MĘŻA MARKA ABY WRÓCIŁ SERCEM DO RODZINY, OPAMIĘTAŁ SIĘ, WYZWOLIŁ OD WPŁYWU PSEUDO PRZYJACIÓŁ. BŁAGAM O MODLITWĘ W INTENCJI UZDROWIENIA NASZEGO MAŁŻEŃSTWA I NAPRAWIENIA RELACJI MIĘDZY NAMI. ABY MATKA BOŻA POMOGŁA MI PRZETRWAĆ WSZYSTKIE PROBLEMY I UCHRONIŁA NASZE MAŁŻEŃSTWO PRZED ROZWODEM. MAMO POKIERUJ NASZYM ŻYCIEM ABY NABRAŁO SENSU I ABY MÓJ MĄŻ SIĘ NAWRÓCIŁ I O ODPĘDZENIE OD NIEGO ZŁYCH DEMONÓW. BŁAGAM O CUD, MAMO PROSZĘ CIĘ NIE ZWLEKAJ
    Godzina: 21:18
    Por Manuel Ortíz con coronavirus, urgente, Gracias.
    Godzina: 09:26
    Sw.Szarbelu proszę Cie o uzdrowienie ciala i duszy dla corki ,syna i mnie a także w relacjach z slubnym.
    Godzina: 17:41
    Sw.Charbelu proszę pomóż mi wyprosić u naszego Pana zgodę, miłość ,wiarę i chęć pojednania się w małżeństwie córki