ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości.

Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj

22-ego dnia miesiąca o godz. 18:00

Dołącz swoją intencję oraz przyjdź na Nabożeństwo, a otrzymasz poświęconą różę. Intencje przyjmujemy do godz. 15:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 14:34
    Prosze. Cie. Sw. Rito. O. Zdrowie. I. O. Pomoc. W. Rozwiazaniu. Trudnych. Spraw. Dla. Felicji.
    Godzina: 14:33
    Prosze. Cie. Sw. Rito. O. Zdrowie. I. O. Laske. Wytrywania. W. Powolaniu. Dla. Barta. Grzegorza.
    Godzina: 11:29
    Św Rito proszę żeby Piotr miał zawsze przedłuzaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS żeby lekarz orzecznik przyznał Piotrowi rentę żeby Piotr
    Godzina: 00:07
    Święta Rito błagam Cię uproś u Boga aby mój syn Maciej wyszedł z depresji, znlazł sens życia oraz aby szczerze się nawrócił
    Godzina: 00:12
    Święta Rito trwając w nieustannej modlitwie do Ciebie błagam o nawrócenie i uwolnienie męża Grzegorza uzależnionego od alkoholu
    Godzina: 20:45
    o spokój duszy i znalezienie swojego miejsca na ziemi
    Godzina: 16:22
    Św. Rito proszę o uzdrowienie mojej relacji z Krzysztofem. Spraw by mi wybaczył i wzbudź w nim na nowo szczerą miłość do mnie i do Łukasza.
    Godzina: 14:12
    Za Julię i Kubę o potrzebne łaski i pomoc Boga w rozwoju związku.
    Godzina: 11:35
    Św Rito proszę Cię żeby Piotr miał środki finansowe na budowę domu żeby Piotr wybudował dom
    Godzina: 09:57
    Święta Rito proszę dla mojego syna o wyjście z nałogu i nawrócenie
    Godzina: 05:32
    Proszę w intencij odnowienie kontaktu z Łukaszem. Przemiane jego serca. O miłości,  szczęście i zdrowie.
    Godzina: 02:43
    Św. Rito proszę o poprawę zdrowia dla mojego taty Eugeniusza, aby jego choroba ustąpiła. Daj mu siły, zdrowie, tak bardzo proszę Monika
    Godzina: 22:38
    Bart. Grzegorz. Prosze. Cie. Sw. Rito. O. Uzdrowienie. Z. Chroby. Nowotworowej. Uszuli. Lojewskiej.
    Godzina: 20:50
    Godzina: 20:23
    Sw.Rito prosimy o uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.Za dusze czyscowe o Niebo.
    Godzina: 13:16
    Sw Rito proszę o światło Ducha Świętego ,.O Pomyślność ewangeliczną o osłonę przed duchem przekleństw i złorzeczeń
    Godzina: 12:17
    Święta Rita! Moja Patronko od wielu lat oraz Panie Boże Mój i Ojcze! Jeżeli mogę o cokolwiek prosić – to proszę o to, co zawsze… Amen
    Godzina: 03:13
    Za Andrzeja
    Godzina: 03:13
    Za zmarłych Dusze w czyśćcu cierpiące Umierających na covid Za bliskich zmarłych
    Godzina: 16:22
    Błagam o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej. Beata
    Godzina: 15:39
    Prosze. Cie. Sw. Rito. O. Zdrowie. Dla. Anaztaji
    Godzina: 15:38
    Brat. Grzegorz. Prosze. Cie. Sw. Rito. O. Zdrowie. Dla. Andrzeja. I. Jego. Mamy.
    Godzina: 15:15
    święta Rito proszę wyproś u Pana łaskę dla mojej córki. Ty wiesz św. Rito o co proszę.
    Godzina: 21:59
    Brat. Grzegorz. Prosze. Cie. Sw. Rito. O. Powstszymanie. Pandemi. Koronowirusa. W. Calej. Polsce.
    Godzina: 08:44
    Św Rito proszę żeby mama Alicja była zdrowa żeby Anna nigdy nie była przeniesiona na inny wydział żeby Piotr miał przyznaną wysoką rentę
    Godzina: 21:06
    Sw.Rito Ciebie prosimy o uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.Za dusze w czyscu .
    Godzina: 16:49
    SW RITO BLAGAM WSTAW SIE ZA MOIM MEZEM DO PANA JEZUSA I JEGO MATKI O DOBRA PRACE DLA NIEGO O POMOCNYCH UCZCIWYCH LUDZI PROSZE CIEBIE O POMOC
    Godzina: 10:21
    Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito błagamy tak bardzo żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem i tak bardzo się kochali.
    Godzina: 10:13
    Św Rito prosze o zdrowie dla mojej mamy. O uzdrowienie ja z chorob.
    Godzina: 08:33
    Św Rito proszę żeby Piotr miał przyznaną wysoką rentę żeby Piotr był na rencie do emerytury a potem przeszedł na emeryturę
    Godzina: 23:54
    Za Polskę i Polaków
    Godzina: 14:04
    Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla Aliny, Moniki, Cezarego i Mariusza.
    Godzina: 13:18
    Święta Rito,zaopiekuje się moim kochanym bratem,rodzocami,przyjaciółmi,znajomymi,i tymi którym obiecałam pamięć modlitewną.
1 - 2 - 3 - 4

174 0.087913990020752