ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości.

Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj

22-ego dnia miesiąca o godz. 18:00

Dołącz swoją intencję oraz przyjdź na Nabożeństwo, a otrzymasz poświęconą różę. Intencje przyjmujemy do godz. 15:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 11:48
    Święta Rito serdecznie dziękuję i proszę w Bogu wiadomych intencjach i szczęśliwe w Bogu rozwiązanie trudnych spraw, uzdrowienie na duszy i ciele , Błogosławieństwo w mocy miłości mądrości Ducha świętego oraz dalsze Twoje orędownictwo u Jezusa Chrystusa w powierzonych modlitwach i sprawach. Bóg zapłać! Małgorzata Maria
    Godzina: 07:37
    Proszę o modlitwę o wyleczenie naszej rodziny z koronowirusa i zdjęcia z nas kwarantanny _ żeby nasza nalodsza córeczka Hania mogła w dniu 29 sierpnia przystąpić do pierwszej komuni świętej
    Godzina: 15:55
    Godzina: 22:16
    Święta Rito, proszę Cię o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy dla Jerzego i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
    Godzina: 18:19
    Sw.Rito prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    Godzina: 06:33
    Godzina: 08:51
    Sw.Riro prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    Godzina: 15:21
    swieta rito prosze cie o zdrowie dla mojej mamy
    Godzina: 13:47
    Św Rito Proszę Pomóż rozwiązać problem z pracą mieszkaniem i pieniędzmi.O dobrą żonę. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie. O umiejętności do nauki języków obcych.
    Godzina: 17:56
    Święta Rito proszę w intencji mojej mamy, córeczki Mattynki i dzieciątka, które rozwija się we mnie. Błogosław nam i wspierj nas ????