ŚW. JÓZEF

Witaj, opiekunie Odkupiciela,
i oblubieńcze Maryi Dziewicy.
Tobie Bóg powierzył swojego Syna;
Tobie zaufała Maryja;
z Tobą Chrystus stał się człowiekiem.

O święty Józefie, okaż się ojcem także i nam,
i prowadź nas na drodze życia.
Wyjednaj nam łaskę, miłosierdzie i odwagę,
i broń nas od wszelkiego zła. Amen.

Modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa odbywa się 19-ego dnia miesiąca w czasie eucharystii o godz. 18:00

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

marca
    Godzina: 20:47
    Św. Józefie, mój najmilszy Opiekunie w niebie, proszę Cię o uzdrowienie mojej relacji z Krzysztofem, spraw by mi wybaczył i pokochał na nowo
    marca
    Godzina: 20:19
    Sw.Jozefie prosimy o uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.Za dusze czyscowe o Niebo.
    Godzina: 11:06
    Sw.Jozefie Ciebie prosimy o uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.Za dusze w czyscu.
    Godzina: 11:58
    O znalezienie dobrego męża dla Malwiny i dar otrzymania zdrowego potomstwa.
    Godzina: 08:10
    Św. Józefie wyproś szybko łaskę zdrowych jelit, żołądka, organów wew. dla Moniki córki. Dziękujemy. Chwała Panu!!!