ŚW. IGNACY LOYOLA - PATRON RODZĄCYCH MATEK

O święty Ojcze Ignacy

którego Bóg oprócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę o Twoje wstawiennictwo w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich.

Weź ukochane moje dziecko w swoją opiekę, aby przez cudowne odrodzenie w wodzie Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Święty ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga, aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące dziecko.

Msza św. przez wstawienniectwo św. Ignacego Loyoli, Błogosławieństwo kobiet w ciąży i Modlitwa o szczęśliwy poród

ostatniego dnia miesiąca o godz. 18:00

Dołącz swoją intencję!

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 01:36
    + Sw. Ignacy Loyolo dziękczynno-błagalna w int. Bogu wiadomych Rodziny z Polski o głębię miłości i Miłosierdzia, Boże prowadz. i błog., moc wiary, pełnię Bożych łask, darów i światła Ducha Sw. przy kolejnych ważnych decyzjach i dokonywaniu dobrych wyborów zgodnych tylko z wolą Bożą. O Twoje nieust. wstawiennictwo u Boga, pokój i jedność w Rodzinie, oraz opiekę Maryi wraz z Niebem całym przez Jej Niepokalane Serce i Poczęcie ku Bożej Chwale i wiekuistej szczęśliwości. Święty Patronie! Z podziękowaniem Rodzina +
    Godzina: 20:50
    Święty Ignacy, proszę miej w swojej opiece moich Bliskich, wypraszaj Im potrzebne łaski, zdrowie dla małego Maksia i jego mamy.
    Godzina: 20:54
    Sw.Ignacy Loyolo Ciebie prosimy o zdrowie dla Ani, o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, za ich rodziny ,za Grazyne,Piotra .O zbawienie ,uzdrowienie .Za Mikolaja o Boze Milosierdzie,o uzdrowienie nerek,wszystkiego.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy Ani,w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich,Kazmierkowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .
    Godzina: 10:26
    Święty Ignacy przez Niepokalane Serce i Poczęcie NMP zawsze Dziewicy oręduj proszę w intencji Kapłanów głoszących rekolekcje i szerzących Niepojęte Miłosierdzie Boże, o Światło, moc miłości i mądrości Ducha św. oraz o błogosławiony trwały tego plon dla całego Kościoła Chrystusowego, ku dusz i serc nawróceniu, zbawieniu i Chwale Boga Ojca w Niebie i na ziemi. Oraz za dzieciątka poczęte a nienarodzone jeszcze, o Boże życie i zdrowie Serdeczne Bóg zapłać. JEZU, ufam Tobie! AMEN. Z serca Małgorzata
    września
    Godzina: 17:07
    Święty Ignacy, proszę miej w swojej opiece moich Bliskich, wypraszaj Im potrzebne łaski, uwolnienie z nałogu dla męża, uzdrowienie duszy i ciała oraz zdrowie i łaskę dla Maksymiliana i jego mamy.