ŚW. IGNACY LOYOLA - PATRON RODZĄCYCH MATEK

O święty Ojcze Ignacy

którego Bóg oprócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę o Twoje wstawiennictwo w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich.

Weź ukochane moje dziecko w swoją opiekę, aby przez cudowne odrodzenie w wodzie Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Święty ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga, aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące dziecko.

Msza św. przez wstawienniectwo św. Ignacego Loyoli, Błogosławieństwo kobiet w ciąży i Modlitwa o szczęśliwy poród

ostatniego dnia miesiąca o godz. 18:00

Dołącz swoją intencję!

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 16:10
    Dobry Boże dziękuje za Świętego Ignacego z Loyoli. Z głębi mego serca, przeogromnie dziękuję święty Ignacy za Twoje orędownictwo u Boga i proszę w intencjach i w intencji Braci i Sióstr Tobie Boże znanych o Twe Boże Miłosierdzie względem mnie i najbliższych. Jezu cichy i pokorny uczyń serce moje według Przenajświętszego Serca Twego przez Niepokalane Serce i Łono NMP, Bogurodzicy zawsze Dziewicy w Duchu Świętym ku Bożej chwale, uswieceniu szczególnie Kapłanów, umocnieniu w nadziei i miłości i powołaniu na wyłączność Bogu poświęconemu, potrzebne łaski, tak aby wypełniła się Najświętsza wola Boża w naszym życiu. Chroń nas od wszelkiego złego i ułudy tego świata oraz dusz wszystkich zbawieniu. Krwi Chrystusa obmyj nas i uswiec nas. Jezu, ufam Tobie! Amen. Małgorzata Maria
    Godzina: 11:48
    ŚWIĘTY OJCZE IGNACY, MÓDL SIĘ ZA MNĄ DO MIŁOSIERNEGO BOGA BY UZDROWIŁ MOJE MAŁŻEŃSTWO I NAPRAWIŁ RELACJE MIĘDZY NAMI. JEZU POMÓŻ MI PRZETRWAĆ WSZYSTKIE PROBLEMY I UCHROŃ NASZE MAŁŻEŃSTWO PRZED ROZWODEM. KOCHANY JEZU POKIERUJ NASZYM ŻYCIEM ABY NABRAŁO SENSU I ABY MÓJ MĄŻ MAREK SIĘ NAWRÓCIŁ I ZNALAZŁ DOBREGO SPOWIEDNIKA. PROSZĘ PROWADŹ MOJEGO MĘŻA MARKA DO MNIE I DO RODZINY, KTÓRA GO KOCHA. NIECH ZAKOŃCZY, CO ZŁE I GRZESZNE I WRACA DO NAS. MIEJ GO MARYJO W OPIECE I POMÓŻ WYSWOBODZIĆ SIĘ Z POZAMAŁŻEŃSKICH WIĘZÓW. DAJ MU SIŁĘ, ABY NIE ZWĄTPIŁ I DOTRZYMAŁ DANEGO MI SŁOWA. DAJ MI ŁASKĘ SPOKOJU I WYTRWANIA. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ. BARDZO POTRZEBUJĘ WSPARCIA MODLITEWNEGO BO PSYCHICZNIE JUŻ NIE WYTRZYMUJĘ. BÓG ZAPŁAĆ
    Godzina: 09:17
    Św. Ignacy bardzo Cie proszę o wstawiennictwo, szczęśliwy, szybki i bezpieczny poród oraz zdrowie dla mojego dziecka.
    Godzina: 22:27
    Przez wstawiennictwo św.Ojca Ignacego Loyoli proszę o modlitwę w intencjach: o nawrócenie, uzdrowienie duszy oraz łaskę żywej wiary dla Adasia, Michała, Antosi, Kuby , Kasi, Karola, Karoliny, oraz wszystkich z rodziny, którzy potrzebują nawrócenia; o uwolnienie z nałogu alkoholizmu dla Michała. Za ojczyznę i cały Kościół , o świętych kapłanów. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
    Godzina: 18:15
    Przez wstawiennictwo Sw.Ojca Ignacego Loyoli prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.

201 0.13362598419189