ŚW. IGNACY LOYOLA - PATRON RODZĄCYCH MATEK

O święty Ojcze Ignacy

którego Bóg oprócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę o Twoje wstawiennictwo w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich.

Weź ukochane moje dziecko w swoją opiekę, aby przez cudowne odrodzenie w wodzie Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Święty ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga, aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące dziecko.

Msza św. przez wstawienniectwo św. Ignacego Loyoli, Błogosławieństwo kobiet w ciąży i Modlitwa o szczęśliwy poród

ostatniego dnia miesiąca o godz. 18:00

Dołącz swoją intencję!

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

czerwca
    Godzina: 19:39
    Proszę o potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla przyszłego potomstwa i męża.

171 0.12992191314697