ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Ojczyznę i wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na Mszy św. sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 10:22
    Św Andrzeju proszę o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, o uwolnienie mojego taty i brata z alkoholizmu. O dar nieba dla zmarłych z rodziny.
    Godzina: 21:30
    Proszę Cię o wstawiennictwo w intencji powrotu do zdrowia dla mojego taty Jerzego
    Godzina: 14:13
    Proszę o odczuwalne zwycięstwo Boga wszechmogacego w trudnych dla mnie sprawach. Bóg zapłać Sylwia
    Godzina: 09:56
    Sw.Andrzeju ratuj .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani. Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,Ele,dzieci ,za dusze w czyscu cierpiace
    Godzina: 07:51
    Proszę o modlitwę za świętej pamięci rajmuda drzymkowskiego w drugą rocznicę śmierci prosi Edyta
    Godzina: 15:37
    Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże błogosł. dla Księdza Marcina, życie wieczne dla Jego Mamy Anny i o pociechę dla całej Rodziny.