ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Ojczyznę i wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na Mszy św. sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

sierpnia
    Godzina: 18:16
    Sw.Andrzeju Bobolo prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    lipca
    Godzina: 12:09
    Przez wstawiennictwo św.Andrzeja Boboli proszę Cię Jezu I Maryjo prowadź mojego męża Marka do mnie i do rodziny, która go kocha. Niech zakończy, co złe i grzeszne i wraca do nas. Miej go w opiece. Niech się nawróci i znajdzie dobrego spowiednika. Daj mu siłę, aby nie zwątpił i dotrzymał danego mi słowa. Daj mi łaskę spokoju i wytrwania. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa. Niech zapomni o tamtej kobiecie. Jezu Ty się tym zajmij
    lipca
    Godzina: 17:46
    Sw.Andrzeju Bobolo Ciebie prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w  rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych  rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana  o zbawienie,za Sp Marka Glowackiego o Niebo.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie.  Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w  Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.

207 0.13000202178955