ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Ojczyznę i wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na Mszy św. sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 20:55
    Święty Andrzeju Bobolo proszę Cię w intęcji Waldemara o łaskę uwolnienia uzdrowienia o Boże Błogosławieństwo czcicielka.
    Godzina: 10:48
    W intencji Kingi o uzdrowienie lewej nerki i zwęrzonego moczowodu, uwolnienie od nefrostomi cewników, uzyskanie zadośćuczynienia odszkodowania renty,
    Godzina: 20:51
    Św. Andrzeju, wstaw się u Boga za Natalią, wyproś dla niej łaskę zamążpójścia i macierzyństwa.