ŚW. ANDRZEJ BOBOLA

Modlimy się za Ojczyznę i wszystkie nasze sprawy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej parafii. Dołącz swoją intencję, która będzie odczytana na Mszy św. sprawowanej w naszym kościele 16-tego dnia m-ca o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

października
    Godzina: 20:53
    Sw.Adrzeju Bobolo Ciebie prosimy o zdrowie dla Ani, o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, za ich rodziny ,za Grazyne,Piotra .O zbawienie ,uzdrowienie .Za Mikolaja o Boze Milosierdzie,o uzdrowienie nerek,wszystkiego.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy Ani,w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich,Kazmierkowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .