NOWENNA MBNP

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 16:49
    Matko Boża proszę żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje
    Godzina: 16:48
    Matko Boża proszę o:zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby mama Alicja była zdrowa
    Godzina: 16:47
    Matko Boża proszę żeby Piotr miał zawsze przedłuzaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS żeby Piotr był na rencie cały czas
    Godzina: 14:16
    Matko Nieustającej Pomocy ulituj się nad nami, módl się za nami i ratuj nas. Powierzamy siebie i wszystkich ludzi Twemu Niepokalanej Sercu.
    Godzina: 14:08
    Panie Jezu,Maryjo Wy wiecie wszystko Bóg Zapłać za modlitwe
    Godzina: 14:00
    Matko Boza proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. O uzdrowienie nas z korona wirusa.
    Godzina: 10:10
    Matko Boza prosimy o uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza, Ani. Za rodzenstwo,Ewe Bogdana ,rodzine ,Ele .Za dusze w czyscu cierpiace .
    Godzina: 21:49
    prosim za oslobodenie syna od alkoholu
    Godzina: 18:56
    Matko Nieustające Pomocy dziękuję za szczęśliwa operację. Proszę o dobre wyniki badań, i abym przeżyła ta chorobę. Twoja czcicielka.
    Godzina: 14:19
    Matko Boża proszę żeby Anna nigdy nie była przeniesiona na inny wydział żeby Anna po szczepieniu przeciw covid 19 dobrze się czuła
    Godzina: 14:18
    Matko Boża proszę o:zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby była zdrowa
    Godzina: 14:17
    Godzina: 11:00
    Matko Boża upros u Twojego Syna łaski dla mojej rodziny żebyśmy w zdrowiu dotrwali do konca pandemii. Otocz nas opieką w codziennym życiu.