NOWENNA MBNP

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 15:22
    Matko Moja, proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem oraz o dar macierzyństwa. Ulituj się nade mną i pomóż mi proszę.
    Godzina: 17:35
    Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o łaskę uratowania małżeństwa Adama i pojednania rodziny.
    Godzina: 07:02
    BŁAGAM CIĘ MATENKO O ZDROWIE I TWOJA OPIEKĘ NAD CAŁA MOJA RODZINA ORAZ O SZCZĘŚLIWY POWRÓT DO ZDROWIA DLA MOJEJ WNUCZKI URSZULKI
    Godzina: 23:07
    W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
    Godzina: 23:04
    Za wstawiennictwem MBNP proszę o wszelkie potrzebne łaski dla dyrekcji mojego zakładu pracy oraz o uchronienie mnie od wszelkich problemow i
    Godzina: 14:39
    Matko Boza proszę o zdrowie dla Mateusza. O przeszczep wątroby dla niego.
    Godzina: 06:25
    Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie. Proszę o uleczenie mnie z choroby nowotworowej. Czcicielka
    Godzina: 14:29
    Matko Boza, proszę o zwycięstwo Boga wszechmogacego w Bogu wiadomych dla intencjach. Bóg zapłać Sylwia