NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 13:15
    Matko Boża proszę o uchronienie przed korona wirusem mnie, moja rodzinę, znajomych.
    Godzina: 12:03
    Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski prosi czcicielka.
    Godzina: 18:13
    Matko Boza prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    Godzina: 22:00
    Matko Najświętsza proszę o błogosławieństwo dla Ani
    Godzina: 21:59
    Matko Najświętsza błagam obdarz piękną miłością katolicką Emilkę i błogosław jej w całym życiu
    Godzina: 10:08
    Proszę o uzdrowienie z cukrzycy Wojciecha Fijałkowskiego i Bożą opiekę.
    Godzina: 15:42
    Proszę Cię matko Boża o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za moje małżeństwo, żeby się nie rozpadło. Niech mój mąż Marek w końcu zrozumie, że źle robi. Proszę o przemianę jego serca i nawrócenie. O uratowanie naszego małżeństwa. Niech zapomni o tamtej kobiecie.Kochana Maryjo ratuj. Jezu Ty się tym zajmij
    Godzina: 13:23
    Matko Boza,popros swojego Syna aby On okazal mi swoje milosierdzie i aby w tym milosierdziu doprowadzil wszystkie moje sprawy do konca. Prosze o zwyciestwo milosierdzia Bozego, we wszystkich intencjach, ktore nasze w swoim sercu. Prosze o nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,przez swoje Niepokalane Serce podaruj mi swoja nieustajaca pomoc. Matko Boza,polacam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych,ktorzy na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.