NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Maksymalna długość intencji to 140 znaków
/140

Godzina: 20:04
    Bogu wiadomej intencji Boże błagam Cię pomóż nam to zmienić
    Godzina: 19:00
    Matko Boża proszę o uzdrowienie mamy Jadwigi jej stan jest ciężki.Bóg zapłać.
    Godzina: 18:59
    Matuchno Kochana błagam pomóż mi w pracy jestem nową pracownicą,spraw aby koleżanka Kasia mi pomogła,aby przestała mnie obgadywać. Matuchno
    Godzina: 21:58
    Matko Nieustającej Pomocy dziękuje Ci za łaski jakie otrzymaliśmy . Bardzo Matko proszę o przywrócenie zdrowia dla Oliwierka.
    Godzina: 19:46
    Matko boża proszę o zdrowie dla całej rodziny. O uzdrowienie siostry Doroty chorej na raka gardła.
    Godzina: 23:12
    Prosze. Matko. Boza. Nieustajacej. Pomocy. O. Uzdrowienie. Z. Choroby. Nowotforowej. Urszuli. Lojewskiej.
    Godzina: 17:17
    Matko Boża proszę żeby Piotr miał zawsze przedłuzaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS żeby lekarz orzecznik przyznał Piotrowi rentę żeby Pi
    Godzina: 18:46
    Matko Boza prosze o dar nieba dla mojego zmarłego chlopaka Tomka. Spraw bym odczuwała jego obecność przy mnie każdego dnia.
    Godzina: 14:53
    Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie mojej córki Anny i dobre wyniki badania