NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tę łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję...

(wypowiedz swoje prośby)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Nowennę odprawiamy w naszym kościele w każdą środę o godz. 17:45.

Możesz dołączyć swoje PROŚBY i PODZIĘKOWANIA do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

maja
    Godzina: 19:43
    Matko nieustającej pomocy proszę pomóż znaleźć dobrą pracę dobrze płatną. O rozeznanie woli bożej dla mnie Adriana o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. Bogoslawienstwo finansowe. Ratuj nas od głodu nędzy i rozpaczy bezdomność bezrobocia biedy.
    maja
    Godzina: 15:57
    Kochana Matko nieustającej Pomocy proszę o cud, o uzdrowienie mojego małżeństwa i o łaskę nawróceni męża Marka, niech przestanie zachowywać się jak kawaler. Proszę nie zwlekaj Maryjo. Już nie mogę tak żyć. Nie mam już siły, moje życie straciło sens. Nie wiem co mam robić. Proszę Maryjo daj mi siłę do walki o rodzinę o męża. Proszę modlitwę