JEZUS MIŁOSIERNY

który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei.
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata!
Amen.

Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002

Jezu, ufam Tobie!

Intencje do Jezusa Miłosiernego czytamy w trakcie Eucharystii w każdy piątek o godz. 18:00.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

sierpnia
    Godzina: 18:21
    Jezu prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    Godzina: 12:54
    Jezu Miłosierny, mój Przyjacielu, błagam Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Wzmocnij w nas wiarę, nadzieję i miłość. Dziękuję Ci za mojego męża i moją córkę.
    Godzina: 08:50
    Jezu Milosierny Ciebie prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    Godzina: 12:04
    Jezu miłosierny proszę prowadź mojego męża do mnie i do rodziny, która go kocha. Niech zakończy, co złe i grzeszne i wraca do nas. Miej go w opiece. Niech się nawróci i znajdzie dobrego spowiednika. Daj mu siłę, aby nie zwątpił i dotrzymał danego mi słowa. Daj mi łaskę spokoju i wytrwania. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa. Niech zapomni o tamtej kobiecie. Jezu Ty się tym zajmij
    Godzina: 17:44
    Jezu Milosierny Ciebie prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w  rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych  rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana  o zbawienie,za Sp Marka Glowackiego o Niebo.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie.  Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w  Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
    Godzina: 23:59
    Panie Jezu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Kubusia oraz siłę i nadzieję dla jego rodziców. Pozwól im żyć na chwałę Bożą i dawać świadectwo Twojej wielkości. Jezu ufam Tobie!
    Godzina: 10:41
    Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za moje małżeństwo, żeby się nie rozpadło. Niech mój mąż Marek w końcu zrozumie, że źle robi. Proszę o przemianę jego serca i nawrócenie. O uratowanie naszego małżeństwa. Niech zapomni o tamtej kobiecie. Kochana Maryjo ratuj. Bardzo potrzebuję wsparcia modlitewnego, bo psychicznie już nie wytrzymuję. Bóg zapłać za każdą modlitwę.