6 września 2022

Dotknąć nieba (Jola)

Szczęść Boże. Odpowiadając na pytanie: Co dał mi Wieczór Chwały?

-„dotknąć nieba” - na ten wieczór czas zatrzymuje się i pozwala doświadczyć najpiękniejszej, najczystszej modlitwy uwielbienia wyrażanej wspólnym śpiewem

-słowa nauki dotyczące modlitwy

-„Ojcze Nasz” - pozwoliły na nowo odkryć głębię i pełnię tej modlitwy

-wszelkie nauki podczas Wieczorów utwierdziły w spojrzeniu na wiele spraw, pogłębiły ufność i nadzieję pokładana w Panu Bogu

-ponieważ lubię w trakcie codziennych obowiązków modlić się śpiewem, Wieczory Chwały pomogły poszerzyć repertuar oraz przypomnieć i utrwalić te wcześniej znane pieśni

-mimo iż adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem „dostępne” jest we wszystkich kościołach, to jednak tutaj będąc na żywo wszystko razem dopełnia się nawzajem i równocześnie można doświadczyć zarówno modlitewnej wspólnoty jak i samotnej intymności z Jezusem, a będąc online jednoczyć się z innymi pomimo odległości.

Jola