6 września 2022

Cudowny spokój

Z całego serca chciałbym bardzo podziękować za te piękne i pouczające Wieczory Chwaly w waszym kościele, dzięki którym poczułam jak Pan Jezus był blisko mnie i jak ogarniał mnie cudowny spokój, pokój serca. Wieczory Chwały dały mi dużo siły w walce z moją chorobą i dużo wiary w lepsze jutro.

Każdy Wieczór Chwały był dla mnie bardzo wyjątkowy, ale najpiękniejsze było błogosławieństwo dla każdego z osobna, i że każdy kto miał takie pragnienie mógł dotknąć szaty Jezusa. Poszłam, dotknęłam i poczułam wielką radość i pokój serca, zniknął lęk. Chwała Tobie Panie za ten pięknie spędzony czas i dzięki za ludzi, którzy byli z nami.