17 marca 2021

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

Jastrzębia Góra - Hel

2021

W związku z epidemią tegoroczna EDK odbędzie się w terminach indywidualnie wybranych przez poszczególnych uczestników i na innych, niż dotychczasowe, zasadach.
Czyli w szczególności:
- bez rejestracji uczestników,
- bez możliwości zakupu pakietów na starcie,
- bez wspólnej mszy świętej przed wyjściem,
- bez otwartych kościołów i poczęstunków po drodze,
- bez śniadania i możliwości odpoczynku na mecie.

Uczestnicy EDK wyruszają na trasę samodzielnie, w wybranym przez siebie dniu i o dogodnej godzinie, a ekstremalność EDK - co warto podkreślić - będzie wyjątkowa...

Pakiety można kupić na stronie:

SKLEP EDK

Przewodnikiem na trasie może być aplikacja zawierająca rozważania:

APLIKACJA EDK

Trasa z Jastrzębiej Góry do Helu

EDK.POPIASKU.PL

Błogosławieństwo na drogę można otrzymać w naszym kościele codziennie po mszy wieczornej 18:00, prosimy ten fakt zgłosić przed rozpoczęciem eucharystii.

EDK 2021 PLAKAT

Pielgrzymi wyruszają w dowolnych terminach idąc trasą z Helu do Jastrzębiej Góry lub odwrotnie
Nadesłane zdjęcia