3 czerwca 2021

BOŻE CIAŁO 2021

Procesja ulicami Jastrzębiej Góry

Boże Ciało w Jastrzębiej Górze

W roku jubileuszowym 100-lecia Jastrzębiej Góry i 50-lecia Parafii w Uroczystość Bożego Ciała w czwartek 3 czerwca 2021 odbyła się procesja do czterech ołtarzy. Trasa obejmowała wyjście z kościoła parafialnego następnie w kierunku centrum Jastrzębiej Góry ulicami: Przedwiośnia - Czarnieckiego - Droga Rybacka - Rozewska - Słowackiego - Bulwar - Promenada.

Zakończenie procesji odbyło się przy fontannie w centrum Jastrzębiej Góry błogosławieństwem na cztery strony świata.

Dziękujemy za udział i świadectwo wiary!

Boże Ciało 2021 - Galeria Sebastian

Boże Ciało 2021 - Galeria Krzysztof