19 czerwca 2019

BOŻE CIAŁO

najdalej na Północ

Boże Ciało najdalej na Północ!

"Zagrody nasze widzieć przychodzi jak się tu Jego dzieciom powodzi"

W tym roku spotykamy się w uroczym zakątku naszej parafii, w najstarszej miejscowości - Tupadły. Msza św. polowa na stadionie w Tupadłach (Skwer Rekreacyjno-Sportowy) o godz. 1000, następnie Procesja Eucharystyczna ulicami Tupadeł.

BOŻE CIAŁO w Parafii Jastrzębia Góra

700 Msza św. w Kościele parafialnym św. Ignacego Loyoli, ul. Piastowska 14, Jastrzębia Góra

1000 Msza św. Polowa + Procesja TUPADŁY Skwer Rekreacyjno-Sportowy, ul. Szkolna Tupadły

1215 Msza św. w Kaplicy św. Andrzeja Boboli, ul. Kaszubska 9, Jastrzębia Góra