7 września 2020

A PO WAKACJACH CZAS NA CHÓR

Kto śpiewa dwa razy się modli

Na zdjęciu dyrygent Adam Diesner wraz z chórem "Duc in Altum" w czasie koncertu kolęd w naszym kościele w styczniu 2019 roku.

ZAPRASZAMY DO CHÓRU

Wyjątkowa i niepowtarzalna okazja - chwalić Pana Boga śpiewem, wraz z innymi głosami, które wzajemnie się uzupełniają. Każdy wkłada małą cząstkę swoich możliwości, a efekt jest zachwycający.

Zachęcamy mężczyzn i kobiety do spróbowania swoich sił w Chórze Parafialnym, który prowadzi Adam Diesner.

Próba chóru

środa godz. 1900

sala parafialna

Filmowe przykłady bohaterów z "U Pana Boga za piecem",  "Ranczo" oraz "Zakonnica w przebraniu" pokazują, że choć na początku nie jest łatwo, to jednak dzięki dobremu prowadzeniu dyrygenta można uzyskać piękne efekty.

Oto one: