13 lutego 2020

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI W MATEMBLEWIE

Spotkanie weekendowe

Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński, przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa, który odbędzie się  przy Centrum Apostolstwa Rodziny Chrześcijańskiej w Gdańsku-Matemblewie (ul. Matemblewska 67). MAPA

Terminy w roku bieżącym:

- 28 i 29 marca 2020  (na całość kursu składają się zajęcia w sobotę i niedzielę)

- 25 i 26 kwietnia 2020 (sobota/niedziela)

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 900 a kończą o godz. 1700 (w niedzielę ok. 1400). Koszt kursu: 180 zł od pary (w tym obiad w sobotę i przerwy kawowe). Płatność gotówką na miejscu.

Prowadzenie: kapłani, doradcy życia rodzinnego, małżonkowie.

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia, które przyjmujemy telefonicznie - Agata Mincha tel. 502 319 721.

Uwaga! Udział w tym kursie stanowi alternatywną formę kursu przedmałżeńskiego, bądź jego uzupełnienie; nie zwalnia narzeczonych z udziału w trzech spotkaniach w Poradni Rodzinnej.