16 listopada 2020

Zapraszamy do udziału w adwentowych 33-dniowych rekolekcjach online

ODDANIE 33

od 29 listopada do 31 grudnia 2020

Zwieńczeniem będzie akt oddania się Panu Jezusowi przez Maryję - 1 stycznia 2021

Czym są Rekolekcje Oddanie 33?

Są to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Na materiały składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy.

Od 8 września do 10 października przeprowadzona została I edycja internetowych rekolekcji ODDANIE 33. W projekt zaangażowało się kilkanaście stron oraz kanałów katolickich, pierwszy dzień rekolekcji miał ponad 500.000 wyświetleń. Organizatorzy otrzymali tysiące świadectw. Przygotowane materiały okazały się być konkretnym umocnieniem duchowym.

Projekt ODDANIE 33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem - Jezusowi.

33 dni które mogą zmienić wszystko

II edycja ogólnopolskich rekolekcji ODDANIE 33 rozpocznie się 29 listopada 2020

Uroczystej Inauguracji przewodniczyć będzie

ks. abp Stanisław Gądecki

29 listopada o godz. 10:00

w Katedrze Poznańskiej

Msza Święta będzie transmitowana w internecie

Organizatorzy otrzymali list poparcia od ks. abpa Stanisława Gądeckiego, a materiały 33-dniowych rekolekcji posiadają Imprimatur oraz Nihil Obstat Kurii Metropolitalnej w Poznaniu. Projektowi patronują Telewizja Polska, Polskie Radio, Tygodnik Niedziela oraz Tygodnik Idziemy. Organizatorem rekolekcji jest Fundacja Tota Tua. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie.

Jak wziąć udział w Rekolekcjach?

Szczegółówy plan rekolekcji i wprowadzenia do każdego dnia znajdziesz na stronie:

ODDANIE33.PL

Akt zawierzenia zostanie dokonany wspólnie w naszym kościele parafialnym w dniu 1 stycznia 2021

Zacznij nowy rok z Maryją!

Oddanie 33 - pobierz PLAKAT