12 grudnia 2020

Świąteczna paczuszka

PACZUSZKA DLA MALUSZKA

Fundacja Małych Stópek

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Bombkę otrzymasz w naszym kościele, a więcej o akcji znajdziesz tutaj:

PaczuszkaDlaMaluszka.pl