14 lutego 2021

ZEBRANIA WIEJSKIE

Jastrzębia Góra, Tupadły, Rozewie

Burmistrz Władysławowa zaprasza mieszkańców Jastrzębiej Góry, Rozewia i Tupadeł na spotkania, których tematem będzie między innymi przyjęcie statutu poszczególnych sołectw.

Terminarz spotkań

ROZEWIE - 24 lutego 2021 (środa) godz. 17:30

JASTRZĘBIA GÓRA - 26 lutego 2021 (piątek) godz. 17:30

TUPADŁY - 10 marca 2021 (środa) godz. 17:30

Plan spotkania

1. Otwarcie zebrania przez Sołtysa.
  2. Stwierdzenie prawomocności zebrania.
  3. Sprawozdanie Sołtysa z działalności Rady Sołeckiej za rok 2020.
  4. Informacja Burmistrza Władysławowa o realizacji dotychczasowych przedsięwzięć oraz planach rozwoju Gminy na przyszłe lata.
  5. Wnioski i zapytania.
  6. Zakończenie zebrania.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną tegoroczne spotkania odbędą się w trybie zdalnym za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams. Link do zalogowania się dostępny będzie w dniu spotkania na stronie Urzędu Gminy oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Władysławowo.

Więcej informacji i link do spotkania TUTAJ

180 0.097876071929932