10 kwietnia 2021

NARODOWY SPIS POWSZECHNY

LICZYMY SIĘ

Narodowy Spis Powszechny

1 kwietnia w całej Polsce rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę

spis.gov.pl

i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon.

Udział w spisie jest obowiązkowy, obejmuje wszystkich mieszkańców i jest całkowicie bezpieczny (bez wizyty rachmistrzów). Jedynie metodą uzupełniającą będzie wywiad telefoniczny przeprowadzany przez rachmistrza.

spis.gov.pl