9 września 2020

SPIS ROLNY

Informacja dla rolników

Do wszystkich naszych Parafian, którzy prowadzą działność rolniczą

KOMUNIKAT GUS

W całej Polsce prowadzony jest Powszechny Spis Rolny, który potrwa

od 1 września do 30 listopada 2020

Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne prowadzące działalność rolniczą.

Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę

i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. Udział w spisie rolnym to obowiązek każdego rolnika.